Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Ilmavalgust näeb AMD “Polaris” arhidektuuril graafikakaardiga Sony PlayStationi 4 pro

Ilmavalgust näeb AMD “Polaris” arhidektuuril graafikakaardiga Sony PlayStationi 4 pro

Allikas: https://www.techpowerup.com/225653/sony-launches-amd-polaris-powered-playstation-4-pro

 

Sony tõi eile 07.09.2016 turule AMD “Polaris”arhidektuuril põhineva graafikakaardiga Sony PlayStationi 4 pro (PS4 Pro). Konsool kuulub ikka PS4 generatsiooni ja võimaldab mängida kõiki olemasolevaid PS4 mänge ning PS4 Pro-le ei tule eksklusiivseid mänge. Konsooli teeb eriliseks see, et kõirgema resolutsiooniga mängude renderdamine näeb nüüd parem välja kui kasutad 4K UHD telekat. See ei tähenda, et mänge renderdatakse resolutsioonil 3840 x 2160 vaid mänge saab renderdada resolutsioonidel mis on kõrgemad kui 1080p, kasutades õiget upscaling-u algorütmi ning see teeb pildiilu paremaks ja ilusamaks kui 1080p. Üks võtmekomponentidest on raudvaraline HDR.

Kapoti all pesitseb uus kiibistik, mis loodi Sony ja AMD koostööna. Protsessor/kiibistik on siiski põhinev “Jaguar/Puma” arhidektuurile, millel on 8 tuuma, aga protsessori kiirus on suurem.
8 GB GDDR5 mälu jookseb ka suurematel kiirustel ning omab uut “lossless memory compression tehnoloogiat” loodud AMD poolt. Põhiline muudatus on PS4 Pro-l graafikaprotsessor. Uuel graafikaprotsessoril on kaks korda rohkem jõudlust kui PS4 esimesel verisoonil ja on baseeritud “Polaris” GPU arhidektuuril. PS4 Pro-l on 1 TB kõvaketas.

PS4 mängudele mis teil juba olemas on, lisatakse suurema roesolutsiooni pakett, et mänge nautida PS4 Pro konsoolil. Konsoolil on piisavalt “musklit” et välja jooksutada ka PS-VR.

PS4 Pro hinnad algavad $399.

Top