Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Shadow Warrior 2 uhkustab stiilse treileriga, mäng on peagi saadaval

Shadow Warrior 2 uhkustab stiilse treileriga, mäng on peagi saadaval

Allikas: http://www.techspot.com/news/66210-shadow-warrior-2-gets-pc-release-date-stylish.html

Kui sa oled 1997 FPS mängude fänn, siis see uudis on just sulle. Shadow Warrior 2 ilmub 13. Oktoobril.

Indie mängude looja Flying Wild Hog ja avalikustaja Devolver Digital koostööl ilmub SW2 arvutile vähem kui kuu aja pärast, 13. Oktoobril. PlayStation 4 ja Xbox One konsoolidele ilmub mäng mingil ajal järgmine aasta, veel ei ole täpsustatud.

Uus ja väga stiilne Shadow Worrior 2 treiler näitab Wang-i vibulaske oskusi ja tema kaaslaste võimet teha selfisi samal ajal kui nad vaenlastel päid maha võtavad.

Nagu klipist näha võib, siis mäng on üsna verine. Uus kahjutekitamise süsteem laseb täpseid lõikeid teha ja vaenlastel käsi, jalgu ja päid otsast “kiskuda”.

Shadow Warrior 2 on elementide segu mängudest nagu Doom, Borderlands, Diablo ja Bulletstorm. Ühtlasi on mängu lisatud nelja mängija online co-op campaign, Mis kõlab nagu lõbus reede õhtu (juhul kui sellisel ajal mängida harrastad)

Shadow Warrior 2 maksab $40 Steam-is, GOG-s ja Humble-s, ilmselt eurodes sama palju. Samuti mängul on $50 deluxe edition, mis tuleb koos soundtrack-i, dikitaalse raamatu ja koos kolme kuldse välimusega. Kui sa omad juba Flying Wild Hog’si mõnda muud mängu näiteks –  2013 Shadow Warrior või Hard Reset Redux – siis saab väidetavalt 10% hinnaalandust.

Vaata ka 20 minutilist Shadow Warrior 2 mänguvideo.

Top