Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > AMD vihjab FreeSync võimelistele telekatele

AMD vihjab FreeSync võimelistele telekatele

Praegu, FreeSync ja G-Sync on mõlemad kasutusel arvutites ja mobiilsetes seadmetes, aga Tom’s Hardware arvad, et see tehnoloogia on peagi saadaval telekates. “Me teeme koostööd kõikide ekraanitootjatega, et FreeSync tugi oleks saadaval ka mujal seadmetes” ütles Koduri, RTG juht.

Idee, et FreeSync lisada telekatele, polegi nii hull kui see kõlab. Tehnoloogia on “sisse küpsetatud” the DisplayPort sdandardisse aastaid juba. Hetkel on muidugi väheseid telekaid millel on DisplayPort, aga tueviks ehk näeme seda rohkem. AMD on FreeSync tehnoloogia toe teinud ka HDMI’le, kuigi HDMI standardil otseselt tuge pole.

An AMD slide explaining FreeSync / Adaptive Sync. Nvidia's G-Sync accomplishes the same thing.

FreeSync1

Millal see juhtuma peaks? Pole teada. Aga loodame, et see juhtub. FreeSync ja G-Sync töötavad madalatel kaadrisagedustel kõige paremini, sese just madalal kaadrisagedusel on pildirebenemine või hakkimine kõige paremini nähtav, FreeSync ja G-Sync siluvad pildi ilusaks. Kõige rohkem kasu saavad sellest just konsooliga mängijad, kuid arvuti taga teeb see tehnoloogia ka märgatava vahe pildiilule.

 

Allikas: http://www.extremetech.com/gaming/235781-amd-hints-freesync-capable-tvs-might-come-to-market-boost-ps4-and-xbox-one-graphics

Top