Olete siin
Kodu > Arvuti > Arvutikomponendid > LG esitles suurimat 21:9 kuvasuhtega monitori ja esimest 144Hz kaadrisagedusega UltraWideTM IPS mängurimonitori

LG esitles suurimat 21:9 kuvasuhtega monitori ja esimest 144Hz kaadrisagedusega UltraWideTM IPS mängurimonitori

LG esitles tehnoloogiamessil IFA 2016 Berliinis kahte uut 21:9 kuvasuhtega eriti laia monitori. 38-tolline UltraWideTM kumer monitor (mudel 38UC99) ja 144 Hz IPS 21:9 kumer UltraWideTM mängurimonitor (mudel 34UC79G) esindavad ekraanide innovatsiooni paremikku. Mõlemad monitorid kujutavad endas kõiki LG 21:9 UltraWideTM monitoride omadusi nagu lai vaateväli, ergas värviedastus ja lihtne kasutatavus.

 

Mudel 38UC99 on ideaalne ülesannetele, mis nõuavad tähelepanu detailidele. Lisaks ruumikale disainile on sellel monitoril täiustatud IPS UltraWide QHD+ (3840×1600) resolutsioon ja lai värvigamma, mis katab 99 protsenti sRGB värviruumist. See teeb 38UC99 mudelist hea valiku kõigile, kellele on tähtis visuaalne esitus.

Monitoril on kristallselge pildikvaliteet koos mitmete mugavust tõstvate omadustega, luues seeläbi võrratu kasutajakogemuse. 38UC99 on sobiv töömonitor disaineritele, andmetöötlejatele ja teistele, kellel on vaja mitut asja korraga teha.

LG_38UC99

38UC99 on esimene UltraWide™ monitor, millel on USB Type-CTM port, mis võimaldab kasutajatel edastada sisu ja andmed ning samal ajal näiteks nutitelefoni või laptopi laadida. Monitor võimaldab kohandada kuvavalikuid vaid mõne hiireklikiga ja salvestada kohandatud värvi seadeid Onscreen Control tarkvaraga ja My Display Preset´iga.

Monitorile on sisse ehitatud kaks 10W Bluetoothiga ühilduvat kõlarit, mis pakuvad Rich Bass heli väljundit 85Hz bassi vahemikus, tuues kuulajale sügava ja rikka heli. Ühe millisekundine Motion Blur Reduction häguvähendaja ühtlustab mängimist, minimeerides järelkujutisi, mis esinevad kiiretes mängudes.

Maailma esimene 144Hz IPS 21:9 kuvasuhtega kumer UltraWideTM mängurimonitor 34UC79G ühendab endas ülikiire värskendussageduse ja edasijõudnud ühe millisekundi Motion Blur Reduction tehnoloogia. Monitor pakub terviklikku pildiedastust tüütu järelpildita ning IPS ekraan kuvab täpsed värvid iga nurga alt ilma moonutusteta.

Black Stabilizer ja Dynamic Action Sync teevad 34UC79G mudelist tänapäeva mänguritele ideaalse monitori. Black Stabilizer annab ekstra selge kontrasti, mis võimaldab vaatajal leida tumedamaid objektide, mis on peidetud raskesti nähtavatesse kohtadesse. Dynamic Action Sync vähendab sisendi viivitust, mis võimaldab nautida kiiret mängimist ilma viivitusteta. AMD FreeSyncTM pakub sujuvat mängimist takerdamise ja ekraani vilkumisteta.

Monitor pakub ka võimalust, mis lisab kindla sihtmärgi ekraani keskele, et suurendada täpsust FPS mängude ajal ja hiire konksu, et vältida juhtme takerdumist. 34UC79G monitori kumer kuju ja 21:9 suhtega ülilai ekraan pakuvad maailmatasemel mängukogemust nii FPS, RTS kui ka MMORPG fännidele.

34UC79G pakub ka mitmeid praktilisi disainlahendusi nagu kallutamise võimalus, kõrgus kohandamine ja hiire konks, mis minimeerib sassis juhtmeid.

“Tänapäeva tarbijad, kelle käsutuses on nii tabletid kui ka nutitelefonid, ei tunne end töölaua külge aheldatuna. Seega on olulisem kui kunagi varem, et monitorid pakuksid kasutajatele täiendavaid eeliseid ja mugavusi,” ütles Brian Kwon, LG Home Entertainment Company president. “LG on juhtiv 21:9 kuvasuhtega monitoride tootja, sest me olime esimesed, kes panid tähele tarbijate uutmoodi lähenemist töötamisele ja mängimisele.”

LG_34UC79G

Allikas: http://www.lgblog.ee/2016/09/06/lg-esitleb-suurimat-219-kuvasuhtega-monitori-ja-esimest-144hz-kaadrisagedusega-ultrawidetm-ips-mangurimonitori/

Top