Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG SIGNATURE TOOB MEELEELAMUSTE GALERII KOGEMUSE EUROOPASSE

LG SIGNATURE TOOB MEELEELAMUSTE GALERII KOGEMUSE EUROOPASSE

Oktoobris Põhja-Ameerikas edukaks osutunud esmaesitluse järel toob LG Electronics oma kõrgekvaliteedilise LG SIGNATURE Gallery Euroopa tarbijateni. Enda USA debüüdiga alustas LG SIGNATURE Gallery rändturneed, mis alustas New Yorkis ning liikus sealt edasi Los Angelesse, Denverisse, Washington DC’sse, Tampasse ja veel paljudesse teistessegi linnadesse.

 

30.novembril toodi LG SIGNATURE Gallery avalikkuse ette Pariisi glamuursel üritusel, millele lisasid sära 14-kordne Césari auhinna nominent, Prantsuse näitlejanna Catherine Deneuve, Prantsuse kultuuri- ja kommunikatsiooniminister Fleur Pellerin ning 200 külastajat, kelle seas viibisid ka LG Prantsuse esinduse president, ajakirjanikud ja äripartnerid. Esitlus on külastajatele 7. detsembrini avatud Pariisi Georges Pompidou keskuses ja sealt edasi 8.-14. detsembrini CNIT La Défense’is.

LG_SIGNATURE_PARIS-by-WilliamK-125-1024x684

LG SIGNATURE Gallery on spetsiaalselt LG “Art of Essence” nime kandvast disainifilosoofiast inspireeritud televisiooni ja lisaseadmete tipptehnoloogia tutvustamiseks loodud 140-ruutmeetrine näitus. LG Electronics hoiab klientidega aktiivselt sidet, võimaldades neil kogeda uut LG SIGNATURE brändi läbi valguse, liikumiste ja helide koosluse ning pakkudes kütkestavaid meeleelamusi, mis peegeldavad nende OLED-televiisorite, pesumasinate, külmikute ja õhupuhastite olemust.

Prantsusmaa järel laiendab LG SIGNATURE oma kohalolu veelgi, kavandades debüüte Ühendkuningriigis, Saksamaal ja teisteski Euroopa võtmeriikides.

 

LG-SIGNATURE_-IMAGE-OF-LARGE-CROWD-1024x778

Allikas: www.lgblog.ee

Top