Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG tutvustas tehnikamessil CES 2017 seinaga sulanduvat üliõhukest telerit

LG tutvustas tehnikamessil CES 2017 seinaga sulanduvat üliõhukest telerit

LG tutvustas tehnikamessil CES 2017 enneolematult õhukest telerit LG OLED W SIGNATURE, LG uute lameekraanide seeria kõrgtaset.

Kümnest erinevast lameekraaniga telerist koosneval seerial on Dolby Vision™ ja esimest korda telerite ajaloos ka Dolby Atmos™ heli. Värske Picture-the-Wall disainiga 77-tolline W7 OLED pärjati ka CES 2017 innovatsiooni auhinnaga.

LG 2017 OLED telerite seeriasse kuuluvad mudelid W7, G7 E7, C7 ja B7 toodavad täiuslikult musta, lõpmatu kontrasti ja laiendatud värvgammaga elutruud pilti. Uutel teleritel on mitmeid tipptasemel funktsioone, mille eesmärk on muuta teler terviklikuks meelelahutuskeskuseks.

OLED B7 ja C7 teleritel on imeõhuke disain, E7 ja G7 mudelitel ettevõtte unikaalne Picture-on-Glass disainikeel ja uusimale W7 seeriale on omane „Picture-the-Wall“ disain.

W7 seeria jätab oma õhukese disaini tõttu mulje justkui hõljuks teler õhus. OLED paneeli, mis on 65-tollise mudeli puhul kõigest 2,57mm õhuke, saab kinnitada magnet klambritega otse seinale, kaotades igasuguse vahe seina ja teleri vahel.

W7 OLED telerite seeria põhineb LG OLED revolutsioonilisel pikslite heleduse reguleerimise tehnoloogial, mis toodab täiuslikku musta ilma valguse lekketa ja pakub piiramatut kontrastisuhet koos miljardi võimaliku värviga. Kõik LG 2017 OLED telerid kasutavad suurema heledustaseme võimaldamiseks ULTRA Luminance tehnoloogiat.

Dolby Vision viib koduse telerivaatamise kogemuse uuele tasemel, pakkudes suuremat heledust ja kontrasti ning ka põhjalikumat värvipaletti. Dolby Atmos paneb vaatajad oma rikkalike helidega otse tegevuse keskele, täites terve ruumi võimsa ja liikuva heliga, mis on mitmekihiline nagu pärismaailm.

Dolby Vision ja Dolby Atmos pakuvad terviklikku lahendust, mida toetavad professionaalse sisu loojad ja levitajad üle maailma. Hetkel on üle 80 filmi ja saate, millel ühilduvus Dolby Visioniga ja üle 100 filmi Dolby Atmosega. Mõlemas formaadis on saadaval 25 erinevat filmi. Üle 100 tunni sisu võib leida aga erinevate maailma Over-the-Top (OTT) sisu pakkujatelt. 2017. aasta jooksul võimaldatakse ka juurdepääs Dolby Vision sisule Ultra HD Blu-Ray ketastel.

Kõik LG 2017 OLED telerid on varustatud Active HDR funktsiooniga, mis võimaldab mängida järgmise põlvkonna HDR-sisu. Active HDR võimaldab teleril töödelda HDR pilti kaaderhaaval ja lisada dünaamilisi andmeid, kuhu vaja.

Uued telerid toetavad kõiki HDR-formaate, sealhulgas Dolby Vision™, HDR10, Hybrid Log Gamma (HLG) ning Advanced HDR.

LG webOS 3.5 nutiteleri platvorm võimaldab kasutajatele lihtsa juurdepääsu HDR-sisule.

Pakkumaks parimat kodukino kogemust on LG partneriteks juhtivad sisutootjad nagu Amazon, Netflix ja Vudu. Tehnikamessil CES 2017 on võimalik tutvuda OLED telerite HDR-sisu võimekusega, vaadates Dolby Vision sisu Netflixist ja HDR10 sisu Amazon Prime Video kaudu.

LG OLED telerid on varustatud ka Hollywoodi kõrgtaseme produktsioonis kasutatava Technicolor tehnoloogiaga. OLED tehnoloogia hea pildikvaliteedi tõttu on asunud Technicolor ja LG koostööd tegema, et laiendada OLED telerite kasutamise võimalusi produktisooni üksustes üle maailma.

“Tänu OLED teleritesse integreeritud Dolby Vision ja Dolby Atmos võimalustele saab vaatajatele osaks selge ja sügava pildiga kinoelamus,” ütles LG Home Entertainment Company tegevjuht ja president Brian Kwon.

“Sel nädalal CES 2017 raames esitletav telerite seeria näitab meie pühendumust OLED ja kõrgtasemel telerite rahvusvahelise turu innovatsiooni ja juhtimisse.”

LG uusima generatsiooni OLED telereid esitletakse 5-8. jaanuarini tehnikamessi CES 2017 raames Las Vegase messikeskuse keskhalli boksis #11100.

 

Allikas: http://www.lgblog.ee/2017/01/06/lg-tutvustas-tehnikamessil-ces-2017-seinaga-sulanduvat-uliohukest-telerit/

Top