Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG liigub nutikate kodumasinatega tänu õpitehnoloogiale järgmisele tasandile

LG liigub nutikate kodumasinatega tänu õpitehnoloogiale järgmisele tasandile

Viimaks tänapäeva kodumasinate funktsionaalsuse täielikult uuele tasandile, on LG Electronics (LG) valmis pakkuma võrreldamatut toimimist ja mugavust teie kodudes tänu sügavale õpitehnoloogiale, mida tutvustati CES® 2017 messil. LG sügava õppimise tehnoloogia võimaldab nutikatel kodumasinatel oma kasutajaid paremini tunda, kogudes ja uurides aja jooksul andmeid klientide elustiili kohta. See on lõpmatu protsess, mis täiustub aja jooksul üha enam, pakkumaks klientidele uusi lahendusi igapäevastele probleemidele.

Robot-tolmuimeja: täiustatud tulemuslikkus mälu abil

Mitmeid andureid ja LG sügavat õpitehnoloogiat kasutades tunneb LG uusim robot-tolmuimeja ära toas olevad esemed ja tegutseb sellele vastavalt. Toapindade pilte salvestades jätab nutikas tolmuimeja meelde takistused ja õpib neid aja jooksul vältima.See tunneb ära isegi elektrijuhtmed ja sussid, nii et need ei jää kinni masina rullharja vahele, vajades eemaldamiseks inimeste abi. LG robot-tolmuimeja suudab teha vahet inimesel ja toolil ning palub ettejääval inimesel viisakalt tee pealt eest minna, kuid manööverdades sealjuures nutikalt tooli ümber ise.

Külmik: nutikam mugavus

LG sügav õpitehnoloogia täiustab ka mugavust, mille toob tarbijateni LG nutikülmik. Analüüsides kasutus- ja söömisharjumusi, täidab LG sügava õpitehnoloogiaga külmik erinevaid ülesandeid, “ennustades” perekonna tegevusi nende varasemate harjumuste põhjal, täites näiteks jääkappi sel ajal päeval, kui külmad joogid on kõige nõutumad. Suvel oskab LG nutikülmik ise alustada neljatasandilist steriliseerimissüsteemi, pikendades toidu eluiga olukordades, kui tunda on niisuguseid temperatuuri- ja niiskustingimusi, mis võivad kiirendada toidu riknemist.

Õhukonditsioneer: veelgi suurem energiasääst ja parem jõudlus

LG sügava õpitehnoloogiaga nutikas õhukonditsioneer analüüsib elanike päevaseid käitumisharjumusi, jälgides sealjuures, millised kodu osad on kindlatel päeva aegadel kõige kasutatavamad. Selle teabe abil on LG sügava õpitehnoloogiaga õhukonditsioneer võimeline hindama, kuidas tagada kõige sobivamaid õhutemperatuure võimalikult kiirelt ja tõhusalt, pakkudes kiiret jahutust kindlates piirkondades. Nädalavahetustel võib elutuba olla kõige tegevusrikkam koht, kus jahutust enim vaja läheb, ent argipäevadel võib tegevuse keskpunktiks olla köök.

Pesumasin: optimaalne pesemistulemus igas olukorras

Uus tehnoloogia võimaldab LG pesumasinal õppida kohaliku keskkonna ning kasutaja igapäevaste harjumuste kohta, võimaldamaks optimaalset pesemistulemust. Näiteks piirkondades, kus vesi sisaldab liigselt kaltsiumkarbonaati, reguleerib LG nutikas pesumasin kasutatava vee temperatuuri ja kogust, et võidelda mõjuga, mida kare vesi riietele avaldab. Piirkondades, kus tolmu lendleb ohtralt, lisab pesumasin automaatselt täiendava loputustsükli isegi puhtamatele riietele.

„Sügav õpitehnoloogia on järgmine samm nutikate koduseadmete arengus ja juhtiva tegijana tööstuses on meil vastutus teha need sammud vara,” ütles Song Dae-hyun, LG Electronics and Home Appliance & Air Solutions Company president. „Aga nende masinate täiustatud võimalustest veelgi olulisem on see, kuidas ettevõtted käituvad, kui nende kätte usaldatakse sedalaadi andmed. LG-s usume, et töökord ja mugavus ei tähenda ohvrite toomist turvalisuse ja privaatsuse valdkonnas. Need elemendid suudavad esineda samaaegselt ja peavadki seda tegema.”

Allikas: www.lgblog.ee

 

Top