Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG tutvustab ISE 2017 messil innovaatilisi OLED-tehnoloogiaid ja täiustatud B2B LCD-lahendusi

LG tutvustab ISE 2017 messil innovaatilisi OLED-tehnoloogiaid ja täiustatud B2B LCD-lahendusi

LG Electronics tutvustab Amsterdamis toimuval Integrated Systems Europe (ISE) 2017 messil täiustatud B2B digilahendusi. Sellised innovaatilised tooted nagu LG painduv Flexible Open Frame OLED-teler, klaasi paigaldatud üliõhuke In-Glass Wallpaper OLED-teler ja Ultra Stretch LCD-ekraan võimaldavad ettevõtetel pakkuda tarbijatele kvaliteetset visuaalset kogemust näiteks reklaamilahenduste või interaktiivse videokunsti kaudu.

LG esitleb messil (boks 12-K70) innovaatilist Flexible Open Frame OLED-ekraani, mis toob hästi esile OLED-tehnoloogia eelised. OLED-tehnoloogia pakub elutruud pildikvaliteeti ja sügavaid värvitoone ilma taustavalgustuseta ning võimaldab tavaliste ekraanidega võrreldes laiemat vaatenurka. Kuna OLED-ekraanid on õhukesed ja pinduvad, on võimalik muuta selle nõgusust või kumerust.

Lisaks tutvustatakse LG 65-tollist Dual-View Curved Tiling nõgusat OLED-ekraani, mis toob esile OLED-tehnoloogia õhukese disaini ja mitmekülgsuse. Ekraan hõlmab kaheksat kahepoolset omavahel ühenduses OLED-paneeli, mis tagavad kvaliteetse vaatamiskogemuse misatahes nurga alt. Iga paneel pakub 4K Ultra HD pildikvaliteeti (3,840×2,160 pikslit), 128GB sisemälu ja UHD taasesitust, seejuures puudub vajadus eraldiseisva arvuti järele.

Klaasi sisse ehitatud üliõhuke LG In-Glass Wallpaper OLED-ekraan on täiuslik butiikidele, kunstigaleriidele ja teistele ettevõtetele, kes soovivad tipptasemel tehnoloogia abil elegantset interjööri luua. Ekraani on võimalik paigaldada nii seinale, põrandale kui ka lakke vastavalt ruumi vajadustele.

LG tutvustab ISE 2017 messil ka oma 65- ja 55-tolliseid OLED-videoseina lahendusi nii vertikaal- kui horisontaalpaigutuse formaadis ja demonstreerib LG 1 x 4 OLED videoseina. Videosein koosneb 12-st 55-tollisest LCD-ekraanist. Üliõhukese raamiga ekraane on võimalik omavahel ühendada, et moodustada ülisuured kommertsdispleid. LG toob messile ka 86-tollise Ultra Stretch ekraani laiusega 58:9, mis võimaldab kuvada neli erinevat visuaali samaaegselt. LG 86-tolline Ultra Stretch kasutab LG SuperSign tarkvara visuaali ja videosisu kiireks ning mugavaks kohandamiseks.

LG suurimad 88-tollised Ultra Stretch ekraanid on 32:9 kuvasuhtega ja võimaldavad ekraanile kuvada mitu erinevat visuaali korraga. Seade võimaldab ülimat deitailitäpsust  ja on võrdväärne kahe kõrvuti asetatud 49-tollise ekraaniga. Tegu on täiusliku lahendusega teiste seas näiteks kioskitele, finantsasutustele või toitlustusasutustele.

Messil saab näha ka 173-tollist Ultra HD LED-ekraani, mis pakub pidevat taustavalgustust. Unikaalse tehnoloogiainnovatsioonina teeb oma debüüdi ka LED dioode ühendav läbipaistev film, mis avardab sisu installeerimise võimalusi. Uuendus lisatakse toodetele, mis tulevad turule 2017. aasta alguses.

„LG Flexible Open Frame OLED ja Ultra Stretch LCD digitaaltooted demonstreerivad seda, milliseid innovaatilisi lahendusi B2B kliendid nõuavad,” sõnas LG Home Entertainment Company informatsiooniekraanide divisjoni juht Kwon Soon-hwang. “Jätkame tööd selle nimel, et displeitehnoloogiate tase püsiks kõrge nii klientidele Euroopas kui ka mujal maailmas.”

 

Allikas: www.lgblog.ee

Top