Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG Styler – uus hädavajalik kodumasin

LG Styler – uus hädavajalik kodumasin

Ühendades edukate LG pesumasinate ja külmkappide omadused, lõi LG omal jõul vaikselt tegutsedes täiesti uue seadmekategooria. Uinunud kogumasinatööstuses luuakse harva midagi uut. See on nii arvatavasti masinate olemuse tõttu. Need on suured, kallid ja kauakestevad. Võrreldes nutitelefonitööstusega on nõudlus toretsevate uuenduste järele olematu. 2011. aastal otsustas LG Electronics (LG) proovida midagi uut. Nad tutvustasid publikule, keda ette ei hoiatatud, LG Stylerit, mis on tarbijale suunatud riidehooldussüsteem, mis töötab ilma veeta, ja ootasid nende reaktsiooni.

Reaktsiooni ei tulnud. Vähemalt mitte kohe. Hoolimata toote tagasihoidlikust stardist muutus nüüdseks jõuliste arvustustega ja kapitäie auhindadega pärjatud LG Electornicsi Styleri riidehooldussüsteemi nõudlus eelmisel aastal. Värsked andmed näitavad, et teise generatsiooni LG Styleri ülemaailmne müük tõusis 2016. aastal otsekui taevasse. Üle maailma tõusid müüginumbrid võrreldes eelmise aastaga 253 protsenti. Styleri sünnimaal Lõuna Koreas müüakse üks masin iga nelja minuti tagant. See ei ole nišitootena turule tulnud masina kohta just halb.

Styleri tõusval populaarsusel on mitu põhjust. Mugavad ja praktilised funktsioonid on aidanud tootel muutuda oluliseks kodumasinaks igal pool maailmas. Styleris on ühendatud kolmelt tähtsalt kodumasinalt pärit põhitehnoloogiad: pesumasina aurutehnoloogia, külmkapi temperatuuri reguleerimistehnoloogia ja viimane õhuvoolu juhtimistehnoloogia. Kõik see, et luua revolutsiooniline uus riidehoolduslahendus, mis täidab moodsa tarbija muutuvaid vajadusi.

Artikkel jätkub, loe edasi allikast: www.lgblog.ee

Top