Olete siin
Kodu > Arvuti > ARMA 3 lisapakett ja üksikmäng Contact on nüüd saadaval

ARMA 3 lisapakett ja üksikmäng Contact on nüüd saadaval

Vaid mõni nädal tagasi salastatuse kustutatud Bohemia Interactive lisapakett saabub Arma 3 Contact sõjalise ulme üksikmängija kampaaniaga, mis küsib ühe tohutu küsimuse: mis saab siis, kui inimkond avastab äkki Maa peal maavälise luure?

Arma 3 Contact kampaanias võtad endale (väljamõeldud) Ida-Euroopa riiki Livonia (Liivimaale?) lähetatud NATO droonioperaatori rolli. Pärast tundmatu maa-aluse objekti avastamist ja tohutu tulnukate laeva äkilist saabumist saadetakse teid luuremissioonile, et uurida maavälist kohalolekut. Prioriteet: õppida, kes nad on ja teada saada, miks nad siin on. Kõikide pingete ja kaose keskel puhkeb aga paratamatult relvastatud konflikt.

Lisaks kampaaniale toob Arma 3 Contact laiendus endaga kaasa palju täiendusi laiemale Arma 3 platvormile (vaata treilerit). Suurim neist on uus 163 ruutkilomeetri suurune maastik, mis hõlmab Livonia (Liivimaa?) poolakeelse riigi sees asuvat militariseeritud ja osaliselt mahajäetud Nadbór’i piirkonda. Muud olulisemad kohad on täiendavad relvajõud, nimelt Liivi kaitsevägi ja Vene Spetsnaz, 5 relva, 2 sõidukit, erinevad varustus ja tasuta boonussisu kõigile Arma 3 mängijatele, sealhulgas 100+ uut dekoratiivset rekvisiiti ja maastikuobjektid sisu jaoks loojaid, mida kasutada oma projektides.

Source :
Bohemia Interactive
Top