Olete siin
Kodu > Arvuti > CORSAIR ostis ORIGIN PC

CORSAIR ostis ORIGIN PC

CORSAIR, maailma juhtiv kõrgtehnoloogiliste mänguritele mõeldud välisseadmete ja entusiastlike komponentide tootmise osas, teatab rõõmuga, et on omandanud kohandatud mänguarvutite juhi ORIGIN PC. Kümneaastase kogemusega suure jõudlusega personaalarvutite loomisel on ORIGIN PC spetsialiseerunud käsitsi ehitatud ja isikupärastatud arvutite tarnimisele, mis pakuvad parimat mängukogemust, säilitades samal ajal maailmatasemel klienditeeninduse ja toe alates esimesest päevast.

ORIGIN PC pakub laias valikus kõrgjõudlusega konfigureeritavaid arvuteid, alates mänguarvutitest ja võimsatest tööjaamadest kuni mängumissülearvutiteni, kohandamisse, teenindusse, mängudesse ja tehnoloogiasse keskendunud ehitussüsteemideni, et pakkuda täielikku mängukogemust. ORIGINi arvutisüsteemid on võitnud sadu meediaauhindu ja tunnustust tööstusele ning kliendid kogu Põhja-Ameerikas usaldavad neile tõeliselt isikupärastatud kohandatud mängude arvutikogemuse.

“Kuna mänguarvutiturg laieneb, kuna üha suurem arv mängijaid hüppab konsoolilt arvutile, tahtsime teha rohkem, et jõuda Põhja-Ameerika klientideni, kes eelistavad oma süsteemi osta, mitte ehitada,” ütles Andy Paul , CORSAIRi asutaja ja tegevjuht. “Tänu ORIGIN PC teadmistele isikupärastatud kohandatud mängusüsteemide alal ja CORSAIRi tugevale jõudlusele vastava personaalarvuti riistvara ja iCUE tarkvara ökosüsteemi osas oleme põnevil, et ühendada oma jõupingutused uute maailmatasemel mängukogemuste loomiseks arvutimänguritele.”

“CORSAIR on fantastiline partner, kes aitab ORIGIN PC edasi viia, tuntud kui kvaliteetsete ja suure jõudlusega toodete loomine, mis vastavad täielikult ORIGIN PC-le,” ütles ORIGIN PC tegevjuht Kevin Wasielewski. “Terve hulga entusiastlike arvutitoodetega on ORIGIN PC ja CORSAIR ainulaadsel positsioonil, et luua hämmastavaid uusi süsteeme, mis muudavad isikupärastatud kohandatud mänguarvuti omamise kogemuse paremaks kui kunagi varem.”

Laieneva CORSAIR-tooteportfelli ühendamine ORIGIN PC süsteemiehituse teadmistega, põhjalikud konfiguratsioonivõimalused ja oluline tööjõud laiendavad ettevõtte mõlemaid võimalusi veelgi. CORSAIR iCUE tarkvara ökosüsteemi integreerimine ORIGIN PC süsteemidesse pakub mängijatele kogu süsteemi valgustuse sünkroniseerimist ja jõudluse jälgimist, samal ajal kui hiljuti väljakuulutatud CORSAIR Hydro X seeria kohandatud jahutuse tootevalik leitakse peagi valitud ORIGIN PC süsteemides. CORSAIRi ja PÄRITOLU toodete edasine koostöö ja integreerimine tehakse teatavaks lähitulevikus.

ORIGIN PC jääb CORSAIRis eraldi kaubamärgiks ja jätkab oma tegevust Miami, FL kontorites. Kõik olemasolevad ORIGIN PC garantiid, ostud ja tugi ei muutu ning ORIGIN PC maailmatasemel klienditoe meeskond pakub neid ka edaspidi.

CORSAIR pakub jätkuvalt oma kaubamärgisüsteemide valikut, sealhulgas VENGEANCE PC, CORSAIR ONE ja CORSAIR ONE PRO.

Jones Day oli CORSAIRi juriidiline nõustaja. Sheppard Mullin Richter & Hampton LLP tegutsesid ORIGIN PC juriidilise nõustajana. Wedbush Securities Inc. oli selle tehingu tegemisel ORIGIN PC ainus finantsnõustaja.

Top