Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Samsung tegeleb Galaxy Foldi probleemidega ja plaanib uut turuletulekut septembris

Samsung tegeleb Galaxy Foldi probleemidega ja plaanib uut turuletulekut septembris

Samsung on oma esimese volditava nutitelefoni turule toomiseks teinud pika tee. Esmakordselt nägime kontseptsiooni 2014. aastal ja alates sellest aastast on igal aastal olnud pidevalt kuulujutte volditava telefoni / tahvelarvuti ümber. Nüüd näib, et Samsung on asjad lõpuks parandanud ja teatanud uue turuletoomise kuupäeva.

Samsung kinnitas oma teadaandes, et on teinud muudatused Galaxy Fold’is ja onsaadaval septembrist. Samsung on üksikasjalikult kirjeldanud ka telefoni tugevdamiseks ja riketega seotud probleemide vältimiseks tehtud muudatusi konstruktsioonis ja ehituse osas.

„Samsung on võtnud aega toote disaini täielikuks hindamiseks ja vajalike paranduste tegemiseks“. Need muudatused hõlmavad ekraani ülemist kaitsekihti, mis ulatub nüüd üle telefoni raami, seega näeb see vähem välja nagu valikuline / eemaldatav ekraanikaitse.

Galaxy Foldil on nüüd ka mõned kaitsekorgid ja tugevamad hinged, mis tagavad, et mustus ja muu ei siseneks telefoni ega riku ekraani. Kaitse tugevdamiseks on kuvari alla lisatud ka täiendavaid metallikihid. samuti on vähendatud ka ruumi hinge ja Galaxy Foldi kere vahel.

Lõpptoote testimine on nüüd käimas ja plaan on, et Galaxy Fold oleks alates septembrist saadaval “valitud turgudel”. Lisateave selle kohta ilmub mõne nädala pärast, kui jõutakse turuletoomisele lähemale.

Source :
Top