Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Maailma esimene Bluetooth 5.0 kassetimängija on peagi saadaval

Maailma esimene Bluetooth 5.0 kassetimängija on peagi saadaval

Mis vana, on jälle uus! Uus seade on Bluetooth-ühilduv kassettpleier. Kui igatsete Sony Walkmani aega tagasi, siis hakkate seda asja armastama!

Kas on vaja segada vana tehnoloogia uusima sinihamba standardiga? Absoluutselt mitte, kuid see on kindlasti lahe ja huvitav!

IT’S OK Bluetooth kassetipleieri funktsioonid

Juhtmevabal lindimängijal on Bluetooth 5.0 nii, et see sisaldab uusimat Bluetoothi standardit ning kõiki selle pakutavaid funktsioone ja eeliseid. Selle saab ühendada paari Bluetooth-kõrvaklappide või kõlariga, muutes selle üsna mitmekülgseks seadmeks (eeldusel, et teil on veel mõni lint kuulamiseks)

Lisaks muusika mängimisele on IT’S OK’il tegelikult ka heli salvestamise võimalus. Te ei pea muretsema tühja lindi olemasolu pärast kodus või taga ajama kauplust kust seda osta, kuna Bluetooth-mängija loojad lisavad seadmesse lindi, millel on 60-minutiline salvestusmaht. Seadmel on olemas ka 3,5 mm kõrvaklapi auk, et päriselt nostalgitseda.

Kassetipleierit toidab 2xAA patareid ja on saadaval kolmes erinevas värvitoonis – pilv (valge), Sakura (roosa) ja õhtu (sinine). Lindi peal istuv tegelik osa on läbipaistev, nii et vanakooli muusikat kuulates saate jälgida lindi pööramist.

IT’S OK hind ja saadavus

NIMN Lab otsib raha läbi ning see ületas juba oma eesmärki, mis oli üsna tagasihoidlik, ainult 12 789 dollarit. Kui olete huvitatud seadme endale tellimisest (kuigi pole mingit garantiid, et saate selle kätte, kuna ühisrahastusprojekti toetamisega võib kaasneda oht), saate seda teha umbes 75 USD väärtuses.

Top