Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Google teatas just, et Pixel 4 kasutamiseks või avamiseks ei pea te telefoni puudutama

Google teatas just, et Pixel 4 kasutamiseks või avamiseks ei pea te telefoni puudutama

Alles umbes kuu aega tagasi ehmatas Google meid Pixel 4 kujunduse paljastamisega, kuid oma uue telefoni kohta pole detaile veel jagatud. Google on ajaveebi postituses välistanud kaks uut funktsiooni, mis tulevad Pixel 4-le ja see kinnitab suurimaid kuulujutte, mida seadme kohta oleme kuulnud.

Kui viimane paljastus andis meile ülevaate telefoni tagaküljest, siis see annab meile pilgu telefoni eest. Või täpsemalt, ülaosa. Google on kaotanud Pixel 3 XL inetu sälgu ekraani kohal asuva vähem inetu riba kasuks, mis sisaldab uut liikumistundlikku radarit nimega Soli. Ja see on palju suurem sensorite massiiv kui eelmise aasta kahekordne kaamera. Vasakult paremale on Soli sisaldavad sensorid ja kaamerad järgmised:

Näotuvastus IR-kaamera
Esiküljega kaamera
Ümbritseva valguse / läheduse andur
Kõlari ava
Soli radarikiip
Näotuvastus punktprojektor
Näotuvastus IR-kaamera
Näotuvastusega lahtilukustamine

See hiiglaslik sensorite massiiv, mis on jaotatud kogu telefoni laiusele, annab jõudu Google’i uuele funktsioonile Motion Sense, mis võimaldab „lihtsalt käega lehvitades vahele jätta lugusid, edastada äratusi ja vaigistada telefonikõnesid.” Lisaks sellele võimaldavad uued andurid teil oma näo abil Pixel 4 turvaliselt avada.

lg g8 air motion
Saate LG G8 juhtida ilma ekraani puudutamata, kuid see on vigane.

LG pakub telefonil G8 midagi Motion Sense’iga sarnast, mida nimetatakse Air Motioniks, kuid tulemused olid mitte nii head. Google’i rakendamine on üsna erinev. Nagu Google selgitab, on Pixeli meeskond vähendanud liikumistundlikke radarite suurus, mis suudavad tuvastada „väikeseid liikumisi telefoni ümber, ühendades ainulaadsed tarkvara algoritmid täiustatud riistvaraanduriga, et see saaks liigutusi ära tunda ja tuvastada kui oled läheduses”. LG seevastu kasutab käeliikumise tabamiseks lennuaja andurit/tehnikat, mis andis testimisel segaseid tulemusi.

Näotuvastus pole just Androidi telefonide uus funktsioon, kuid enamik neist kasutab teie näo skannimiseks esikaamera 2D-pilti. Selline teostus on hõlpsalt võltsitav ja nõuab telefoni täpset paigutamist ning näiliselt on Google lahendanud mõlemad probleemid: „Pixel 4 juurde jõudes lülitab Soli proaktiivselt näotuvastus andurid sisse mõistes, et võiksite telefoni lukust lahti võtta. Kui näotuvastus andurid ja algoritmid tunnevad teid ära, avaneb telefon ajal mi te seda alles näo lähedusse tõstate. Veelgi parem, näo lukust vabastamine toimib peaaegu igas suunas – isegi kui hoiate seda tagurpidi – ja saate seda kasutada ka turvaliste maksete tegemiseks ja rakenduse autentimiseks. “

Google Pay ega Android Pie hetkel ei toeta maksete näoga lukust vabastamist. Google’i viimase “lekke” kaudu on varem tuvastatud, et Pixel 4-l ei ole tavalist tagumist sõrmejäljeandurit, seega oli oodata näoga turvalist lukust vabastamist.

Pixel 4 ilmub eeldatavasti oktoobri alguses, tuginedes Google’i varasemale väljalaskegraafikule.

Source :
Top