Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > NETFLIX ja YOUTUBE streaming teenus on varsti Teslas saadaval

NETFLIX ja YOUTUBE streaming teenus on varsti Teslas saadaval

See on esimene kord, kui Elon Musk on konkreetselt öelnud, et tulemas on nii YouTube kui ka Netflix streaming teenus Teslasse. Autos oleva tarkvara versioon 10 toetab video voogesitust üldiselt vastusena Twitteris asuva fänni küsimusele. Musk lisas, et autot saab video voogesituseks kasutada ainult siis, kui sõiduk on peatatud – kuid plaan on seda muuta, kui täielik isesõit saab reaalsuseks.

Kui täielikud autonoomsed sõiduvõimalused on regulaatorite poolt heaks kiidetud, on Musk öelnud, et plaan on sisse lülitada võimalus sõidukis video voogesitamiseks selle liikumise ajal. See plaan laieneb tõenäoliselt ka Tesla autosiseste mängude funktsioonidele – ehkki see on eraldi tähelepanu hajutamise tase, kuna tegelete ekraanil toimuvaga, mis ei pruugi olla parim idee autonoomsete funktsioonide esmaseks kasutuselevõtuks, kus autojuhilt võidakse vahejuhtumite korral nõuda käsitsi juhtimise ülevõtmist.

Tesla tegevjuhi sõnul on Netflixi ja YouTube’i kaudu Tesla sõidukis video vaatamise kogemus sarnane „vana kooli autokinoga, kuid palju parema heliga“.

See võib tunduda auto jaoks imeliku tarkvarauuenduse prioriteedina, kuid on täiesti võimalik, et Tesla omanikud kulutasid oma sõidukitele nii palju, et neil pole kindla aadressi jaoks raha (loe kodu jaoks raha) – sel juhul teeb nende pisikese ratastel korteri meelelahutussüsteem tegelikult palju rõõmu.

Source :
Top