Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > AMD Radeon graafikakiip ilmub Samsung Galaxy telefonides 2021. aastal

AMD Radeon graafikakiip ilmub Samsung Galaxy telefonides 2021. aastal

Ehkki AMD ja Samsung teatasid, et astuvad juba juunis kokku mitmeaastase strateegilise partnerluse nimel, ei kuulnud me kunagi, millal selle lepingu viljad saabuvad. Nüüd on selgunud, et esimesed Samsung-AMD kiibid jõuavad turule kõige varem 2021. aastal.

Kahe tehnikahiiglase vahelise kokkuleppe kohaselt litsentsib Samsung AMD RDNA graafika IP kasutamiseks mobiilirakendustes, näiteks nutitelefonides, tahvelarvutites ja Chromebookides.

Samsung paljastas oma 2019. aasta teise kvartali tulukõnes, millal need esimesed kiibid saabuvad: kõige varem 2021. aastal.

Samsung ei kinnitanud, millistes seadmetes kiibi kasutatakse, kuid eeldas, et neid on selle lipulaevadel väga palju, eriti kuna populaarsemaks muutuvad sellised mängutelefonid nagu Asuse võimas ROG Phone 2. AMD RDNA graafikaarhitektuur võiks võimendada Samsungi tulevased Galaxy seadmed ja sellise moega saaks neid reklaamida mängutelefonidena. Teise võimalusena võiks ettevõte käivitada eraldi mängupõhiste telefonide rea.

Muidugi pole Samsung ainus, kes kasutab AMD tehnikat. Praegused PlayStation 4 ja Xbox One konsoolid kasutavad kohandatud AMD protsessoreid, samuti Google Stadia kui ka PlayStation 5 hakkavad töötama AMD jõul.

Samuti kasutas ettevõte sama kvartalikasumi kõnet paljastades, et nende (AMD) tipptasemel Navi-kaardid, mis võiksid konkureerida Nvidia RTX 2080 Super / Ti toodetega, on „õigel teel“. Kuid see, kas nad saabuvad tänavu või järgmisel aastal on hetkel ebaselge.

Source :
Top