Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > lisatud Cinamon Eesti ja Apollo kino kommentaar – Film The Matrix naaseb kinodesse, et tähistada oma 20. aastapäeva

lisatud Cinamon Eesti ja Apollo kino kommentaar – Film The Matrix naaseb kinodesse, et tähistada oma 20. aastapäeva

The Matrix on vaieldamatult üks suurimaid sci-fi filme, mis eales tehtud, naaseb korraks selle kuu jooksul teatritesse, et tähistada oma 20. aastapäeva.

Need meist, kes nägid kinodes triloogia esimest suurteost, võivad olla šokeeritud, kui saavad teada, et selle saabumisest on möödunud 20 aastat. Peaosades Keanu Reeves, Laurence Fishburne ja Carrie-Anne Moss, Maatriks ilmus 31. märtsil 1999 – seega on pidustused pisut hilinenud.

Film alustab ühe nädala pikkust esitust 30. augustil AMC Dolby kinodes üle kogu USA. Esmakordselt saavad vaatajad The Matrixit suurel ekraanil kogeda koos Dolby Visioni pildi ja Dolby Atmos heliga.

Kuigi see on Dolby tehnoloogiate reklaamimine on oodata, et Matrixi kauaaegsed fännid lähevad seda kindlasti kinno vaatama. Taasesitamine on ka võimalus neile, kes olid liiga noored, et seda esimest korda kinodes näha.

“Maatriksi ellu viimine Dolby Visionis ja Dolby Atmos avaldab austust meistriteosele, mille Wachowskis lõi 20 aastat tagasi,” ütles Doby Darrow, Dolby Laboratories kinoäride grupi vanem asepresident. “Filmisõbrad saavad näha ja kogeda unustamatuid kaadreid nagu aegluubis lendlevad kuulid ülima detailsusega – muutes selle põlvkonna ühe ikoonilisema sci-fi filmi kvaliteeti.”


2017. aastal teatati, et Warner Bros oli kõneluste all, et taaskäivitada The Matrix koos Michael B. Jordaniga, keda on nimetatud võimaliku staarina võib-olla noore Morpheusena. Sellest ajast peale pole me rohkem midagi uut kuulnud, ehkki tundub, et Wachowskisid ei kaasata.

08.08.2019 Kas uuendatud filme ka eesti kinodes näha saab, pole veel teada.

09.08.2019 Apollo Kino ütles meile, et nendel ei ole plaanis seda filmi näidata.

09.08.2019 Cinamon Eesti vastas meile “et plaan on ja töötame selle nimel, et see teoks teha” ja “Uue nädala jooksul peaks selguma.”

Source :
Top