Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > DayZ muudetakse Austraalia keelu tõttu kõikjal

DayZ muudetakse Austraalia keelu tõttu kõikjal

(pildi allikas: Bohemia Interactive)

DayZ on viimasel ajal Austraalias pisut vaeva näinud. Kui ellujäämismängu Austraalia levitaja taotles enne füüsilist mängu levitamist klassifikatsiooniametilt reitingut, lükati see tagasi. Tagasilükkamine/tegelikult keeld, laienes ka digitaalsele versioonile ning mäng eemaldati müügilt.

Eelmisel nädalal ütles Bohemia Interactive pcgamer’ile, et tagasilükkamine oli seotud narkootikumide tarvitamise kujutamisega ja ta otsiti viisi, kuidas mängu Austraalias kättesaadavaks teha. Praegu näib, et see lahendus on globaalne muutus.

“Praegu redigeerime DayZ globaalset versiooni, nii et see sobiks nõuetega. Peamine eesmärk on hoida mäng sama autentsena, nagu see oli, seega ei mõjuta see muudatus mängijaid.”

Muudatuste spetsiifika pole olnud üksikasjalik ja eriti kummaline, kuna DayZ ei kujuta meelelahutuslikku uimastitarbimist. See sisaldab siiski morfiini, mis põhjustas Bethesdale sarnaseid probleeme, ajendades neid Fallouti’s nime muutma Med-X-ks. Kanepi kohta on ka faile, ehkki seda mängus ei kuvata.

See kõik on muidugi väga meelevaldne ja kasutu ning kui oleks tõeline probleem, siis nimevahetus ei lahendaks midagi, kuid vähemalt ei kahjusta see mängijaid.

Source :
Top