Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Metro Exodus: The Two Colonels tutvustus näitab tagasitulekut tunnelitesse ja õudust

Metro Exodus: The Two Colonels tutvustus näitab tagasitulekut tunnelitesse ja õudust

Esimene kahest Metro Exoduse laiendusest on tänasest saadaval.

4A Games teatas, kui Metro Exoduse laiendus The Two Colonels kuulutati välja, et see sarnaneb rohkem sarja kahe esimese mängu stiiliga, kui “klaustrofoobilistes keskkondades” mäng. Täna avaldatud treileri põhjal ei teinud see nalja.

The Two Colonels (Kaks koloneli) on seatud surnud Novosibirski linna all olevatesse tunnelitesse, kuhu kolonel Khlebnikov on sõitnud oma poja Kirilli külastamiseks. Kuid ellujäänud on hädas: kiirgus kasvab veelgi ja mutantide rünnakud on sagenemas. Aasta hiljem järgib kolonel Miller Khlebnikovi jälgedes, meenutades oma teekonda ja nende ahistavate päevade kogemusi.

Treiler näeb välja nagu tükike 2033 või Last Light: See kõik on räpane tunnel, halb valgustus ja kohutavad metsalised. Üks uus lisand on leegiheitja, mis on siseruumides kasutamiseks omamoodi riskantne relv.

Metro Exodus: The Two Colonels (kaks kolonelit) on täna saadaval Epic Games Store’is ja Steamis 8 dollari eest või osana $ 25 Metro Exodus laienduspakist. Teine lisa, Sam’s Story, järgneb pommide langemisel Moskva saatkonnas teeninud USA mereväelase seiklustele, kui ta lõpuks oma koduteed alustab. Eeldatavasti on see väljas 2020. aasta alguses.

Source :
Top