Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Destiny 2 PC omanikud saavad nüüd oma kontod Steamile üle kanda

Destiny 2 PC omanikud saavad nüüd oma kontod Steamile üle kanda

Bungie tegi juunis mitu tohutut teadaannet Destiny 2 kohta. Me mitte ainult ei saa uut laienemist, vaid rist-salvestamist rakendatakse kõigil platvormidel. Baasmängu saab mängida tasuta ja Destiny 2 kolib ametlikult üle Steam keskkonda. See tähendab, et kui mäng Steamis reaalajas ilmub, pole see enam Battle.netis saadaval, seega saavad omanikud nüüd oma kontod üle viia.

Kui teile kuulub Destiny 2, selle mis tahes laiendus, aastakäik või hõbevaluuta, saate alates tänasest kogu selle sisu oma Battle.net-i kontolt oma Steami kontole teisaldada. Protsess on üsna lihtne, kõik, mida peate tegema, on luua või sisse logida oma bungie-kontole, linkida oma Battle.net-i konto ja seejärel saate kõik oma asjad ja teie tegelased Steamile üle kanda.

Selle kõige toimimiseks peate minema ainult Bungie PC teisaldamise lehele SIIN. Bungie veebisaidil saate nüüd linkida ka oma Xbox Live’i ja PlayStationi kontod, mida on vaja rist salvestamiseks edastamiseks. Kui kõik on lingitud, saate oma tegelase kõigi platvormide vahel üle kanda.

Destiny 2 ametlik kolimine Steami toimub 1. oktoobril. Sel hetkel jätab mäng Battle.neti täielikult maha, Shadowkeep käivitub ja Destiny 2: New Light on saadaval ümbertöötlusena ja on tasuta mängitav.

Top