Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Witcher 3 on Nintendo Switch’ile tulemas oktoobris, siin on uus mängutreiler

Witcher 3 on Nintendo Switch’ile tulemas oktoobris, siin on uus mängutreiler

Juunis kuulutati välja seni kõige ambitsioonikam Nintendo Switchi port, mis tõi The Witcher 3 täisversiooni Nintendo hübriidkonsoolile. Oleme juba mõnda ekraanipilti näinud, kuid nüüd on meil uus mängutreiler koos ilmumis kuupäevaga.

Witcher 3 on seadistatud töötama dünaamilise eraldusvõimega, nii et see on maksimaalselt 720p ja langeb sõltuvalt kaadrisageduse nõudmistest. Nii nagu mängu Xbox One ja PS4 versioonid, on ka Nintendo Switchil olev Witcher 3 suunatud 30 kaadrile sekundis, kuid sarnaselt DOOM-i ja Wolfenstein’ile eeldaksime, et kaadrisagedus oleks natuke hüpplik, eriti avatud maailma mängus mis on nii tohutult suur.

Nagu treiler näitab, jõuab The Witcher 3 Complete Edition Nintendo Switch’ile 15. oktoobril. Saber Interactive’i inimesed tegelevad konverteerimisega CD Projekt Redi järelevalve all.

Üks viis, kuidas The Witcher 3 teistest suurtest portidest silma paistab, on korraliku füüsilise väljaande vormis. Ehkki sellised mängud nagu DOOM, Wolfenstein II, NBA 2K ja teised on Switch’ile saatnud füüsilised väljaanded väikeste 8 GB suuruste ja 16 GB kaartide näol, nõudes tohutult allalaadimist, enne kui füüsilise väljaande omanikud saavad mängima hakata. Witcher 3 tarnitakse 32GB mälukandjal, mis tähendab, et kogu mäng ja selle kaks laiendust on saadaval ilma täiendavate allalaadimisteta.

Source :
Top