Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Kuus CS: GO-mängijat arreteeriti Austraalias väidetava mängude kokkuleppimise tõttu

Kuus CS: GO-mängijat arreteeriti Austraalias väidetava mängude kokkuleppimise tõttu

Austraalia politsei arreteeris esportlaste liigas kahtlase kihlvedude uurimise käigus kuus Counter-Strike: Global Offensive mängijat. Väidetavalt otsustasid kuus meest, kõik vanuses 19–22 aastat, matšid ette kaotada ja siis panustasid neile mängudele panuseid.

CS: GO nimeta turniiril oli mõjutatud vähemalt viis matši ja Austraalia panustajad tegid neile matšidele rohkem kui 20 panust. Kuus meest, neli Melbourne’i äärelinnast ja kaks Victoria osariigis Eliza mäelt, seisab kuni kümneaastane vanglakaristus. Nad on vabastatud kuni täiendavate uurimisteni.

Uurimine algas märtsis pärast kihlvedude väljaandmist ja detektiivid jätkavad juhtumi osas koostööd mitmete kihlvedude pakkuvate ettevõtetega, sealhulgas Sportsbetiga.

Abivolinik Neil Paterson ütles: “Esports on tõepoolest kujunemisjärgus spordivaldkond ja sellega kaasneb turniiride ja matšide tulemuste pakkumine panustamisvõimaluste osas.

“Need määrused rõhutavad ka seda, et politsei suhtub tõsiselt igasse kahtlasesse või kriminaalsesse tegevusse suunatud teadetesse ja soovitame kõigil, kellel on teavet, edastada.”

Top