Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Steam’i suur uuendus on tulemas sel kuul

Steam’i suur uuendus on tulemas sel kuul

Oleme juba mõnda aega teada, et Valve töötab Steami kasutajaliidese kapitaalremondi kallal. Selle esimest osa nägime eelmise aasta Steam Chat’i värskenduses ja järgmisel korral tehakse Steami kasutajavaates suuri muudatusi. Meil oli nendest muudatustest eelvaade sel aastal ja nüüd jõuab värskendus lõpuks Steami avalikku beetaharu.

Kui valite Steam Client’i beetaversiooni, siis tervitatakse teid 17. septembril täiesti uue Steami raamatukoguga. See hõlmab mitte ainult paremaid tööriistu oma raamatukogu korras hoidmiseks, vaid on ka lihtsam näha värskendusi ja kõige rohkem mängitud mängude uudiseid.

Ülaltoodud galeriis näete mõne uue raamatukogu ekraanipilte. Uuenduse osana saate luua tavakategooriate asemel mängude kollektsioone; hõlpsaks juurdepääsuks võite need ka oma raamatukogu avakuvale kinnitada.

Pärast mängu mängimist näete oma avaekraanil ka mängujärgse kokkuvõtte jaotist, kus kuvatakse saavutused, mänguaeg jne. Me ei tea, millal see värskendus beetaversioonist lahkub, kuid tõenäoliselt näeme täielikku ümberlülitumist enne aasta lõppu.

Source :
Top