Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Red Dead Redemption PC modifikatsioon peatati Take-Two nõudmisel

Red Dead Redemption PC modifikatsioon peatati Take-Two nõudmisel

Algne Red Dead Redemption ei jõudnud kunagi PC platvormile, kuigi seda üritas teha fänniprojekt. Red Dead Redemption: Damned Enhancement projekti eesmärk oli mitte ainult mängu visuaali põhjalik parandamine, vaid ka emulaatori kaudu PC-s mängimine. Kahjuks ei näe projekt enam päevavalgust, kuna Take-Two advokaadid on fänniprojektiga seotud.

Mõni kirjastaja on intellektuaalomandi kaitse osas üsna raskekäeline. Take-Two on üks neist, sageli kasutatakse eradetektiivide abil fännide tehtud projektide tegijate leidmiseks ja sundimiseks neid loobuma, isegi kui need projektid asuvad seaduslikus hallis piirkonnas, näiteks jäljendamisel. Nii on kahjuks juhtunud DamnedDev’iga, kes on Red Dead Redemptioni täiustamise projekti katkestanud.

Projekti peetakse originaalse mängu modifikatsiooniks, mis ei tohiks rikkuda EULA lepingut ega ühtegi seadust. DamnedDev loodab muuta Take-Two mõttemaailma, kuid pole eriti rahul sellega, kuidas olukord on “lahenenud”, väites, et kirjastaja tegi tema isikliku teabe saamiseks varjulisi asju ja võttis ühendust pereliikmetega. See hõlmas juurdepääsu tema pärisnimele, aadressile, telefoninumbrile ja isegi privaatsetele meilidele.

Siinsed väited on sarnased SupMatto-le, keda Take-Two jälitas Borderlands 3 lekete uurimise käigus.

Allika sõnul pole see esimene kord, kui Take-Tow’d süüdistatakse küsitava kiusamistaktika rakendamises fänniprojektide lõpetamiseks või lekete vaigistamiseks. Kahjuks pole praegu otsest tõendusmaterjali, kuid tundub, et seda kõike tasub põhjalikumalt uurida.

Source :
Top