Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Resident Evil “Projekti Vastupanu” sai esimese mängu ülevaate

Resident Evil “Projekti Vastupanu” sai esimese mängu ülevaate

Vaadake, kuidas co-op mäng tegelikult välja näeb.

Sell nädalal varem kiusati meid mängu treileriga ning Capcom kirjeldas oma eelseisvat Resident Evil “Projekti Vastupanu” kui meeskonnapõhist ellujäämisõudust. Kinolik treiler ei andnud meile ülevaadet tegelikust mängust, kuid nüüd on YouTube’i jõudnud põhjalik mängu ülevaade, mida saate vaadata ülalpool.

Nagu arvata oskasite, on see Dead by Daylighti ja Reedel 13. asümmeetriline mitme mängijaga mäng. Uurimistöökojas asetseb labürint ning neli “ellujäänut” on ühe “Geeniuse” vastu ja igal ellujäänul on spetsiaalsed rollid.

Treileri järgi otsustades on Valerie tervendaja ja toetav tegelane, January on turvakaamerate häkkimise ja “kahjustuste” osas vilunud, Samuel on lähivõitluste korral suurepärane ja Tyrone on tank – hea kahjutekitaja.

Koos peavad nad põgenema segase “Geeniuse” ehk viienda mängija eest. Ellujäänud kogevad mängu kolmanda inimese õudusena (third-person horror), tiirutab “Geenius” turvakaamerate vahel, paigutades teie teele ette lõksud ja koletised, lülitades välja tuled, lukustades uksi ja aktiveerides lakke kinnitatud relvi.

Treiler reklaamib suletud beetatesti, mis kestab 4.-7. Oktoobrini, kahjuks pole veel andmeid, millistel platvormidele mäng tuleb.

Source :
Top