Olete siin
Kodu > Mängud > Konsoolid > Täna on “Videomängude Päev”

Täna on “Videomängude Päev”

Lisateave videomängude päeva kohta

Me kõik teame Playstationit, personaalarvutit, Xboxi, Gameboy’d ja kõiki muid hulgaliselt näiteid tänapäeval maailmas leiduvate mänguseadmete kohta. Mängimine on meie kultuuri läbiv osa, värvides kõike alates rõivavalikutest kuni maitseni köögis. On isegi temaatilisi restorane, mis on täielikult pühendatud mängijatele ja mängudele, mida nad armastavad. Videomängude päev on pühendatud sellele, et meenutada seda meie kultuuri määratlevat osa ja jagada seda nii teiste kui ka vanade kaasmängijatega. Alustage oma mängu!

Videomängude päeva ajalugu

Videomängude päeva ajalugu on tegelikult videomängu ajalugu ja see ajalugu ulatub kaugemale, kui enamik inimesi ette kujutab. Esimene kunagi loodud mäng arvatakse sageli olevat Bertie the Brain, tehisintellekt, mis on loodud Tic-Tac-Toe mängimiseks. Arvestades, et Bertie oli 4 meetri kõrgune masin, mis oli ehitatud vaakumtorude tehnoloogia abil, võite ette kujutada, et sellest ei pääsenud eriti välja. Tegelikult demonteeriti see pärast Kanada riiklikku näitust, kus see avati, ja ei ehitatud seda kunagi ümber. Aasta hiljem ehitati Nimrodiks nimetatud arvuti, Nimrod oli 1951. aastal Suurbritannia festivalil ehitatud ja välja pandud arvuti, mis oli mõeldud Nim mängu mängimiseks.

Nendest tagasihoidlikest algustest jätkus asjade ehitamine. Aastatel, mis järgnesid arvutite ja videomängude arengule, kasvas lihtsalt hüppeliselt, kuni need on meie kultuuri absoluutselt läbinud. See, mis varem oli rikaste ja eliidi jaoks luksuskaup, on nüüdseks muutunud enamiku inimeste kodude tavapäraseks osaks ja ümbersuunamiseks, mis hõlmab igas vanuses inimesi.

Kuidas tähistada seda ainulaadset päeva?

Videomängude päeva tähistamine on nii lihtne kui ka lõbus, saage sõpradega kokku ja mängige hunnik videomänge! Kaevake välja mõned vanad konsoolid ja mängige lemmikuid, mida te pole läbi aegade puudutanud, jagage neid uuema põlvkonna mängijatega või sõpradega, kes neid lihtsalt pole näinud. Videomängude päev on ettekääne minna digitaalse meenutuse teed, tee seda koos sõbraga, siis on lõbusam.

Source :
Top