Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Tokyo Game Show’l esitleti Final Fantasy VII uusversiooni

Tokyo Game Show’l esitleti Final Fantasy VII uusversiooni

Lõpuks hakkas Square Enix meile selle aasta alguses pakkuma E3-l Final Fantasy VII uusversiooni kohta tõelisi üksikasju. Meil on väljalaskekuupäev, me teame palju rohkem mängude muudatustest ja isegi episoodilisest väljalaskest natuke rohkem. Nüüd, sel nädalal Tokyo Game Show ajal, on meid õrritatud täieliku mängupildiga, näidates mängu esimest bosside võitlust.

Eile õhtul TGS-il lubas Sony 15 minutit mängudemode jäädvustamist, mis on meie kõigi jaoks YouTube’i üles laaditud. PlayStation UK PlayStation Accessi kanal pakub ka mõningaid kommentaare, mis selgitavad mehaanikat ja kuidas lahing toimib uusversioonis:

Final Fantasy VII Remake ilmub esmakordselt PS4-s 3. märtsil 2020. See on käimasolev sari, mille esimene osa keskendub Midgarile ja laiendab oluliselt linna, tegelaste taustalugusid ja muid elemente.Kahjuks pole meil aimugi, millal teine osa võib ilmuda või kui suure osa ülejäänud teekonnast see hõlmab. Seda öeldes, loodetavasti hakkame selle kohta üksikasju saama järgmisel aastal, pärast esimese osa käivitamist.

Source :
Top