Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > EA sai Guinnessi maailmarekordi raamatusse sest?

EA sai Guinnessi maailmarekordi raamatusse sest?

Kaks aastat pärast Battlefront II käivitamist on uuendatud Guinnessi maailmarekordi raamatut, andes EA-le maailmarekordi Redditi kõige allahääletatuma kommentaari eest. Praegu on kommentaaris üle 683 000 hääle ja ükski teine ​​kommentaar ei lähe isegi selle vaidlustamisele, kuna teisel kohal on pisut alla 89 000 allahääle.

Meeldetuletuseks öeldi kommentaaris järgmist: „Kavatsus on pakkuda mängijatele uhkust ja saavutust erinevate kangelaste avamiseks. Kulude osas valisime algväärtused, tuginedes avatud beetaversiooni andmetele ja muudele versioonide premeerimisele enne turule toomist tehtud muudatustele. Muuhulgas vaatleme iga päev mängija kohta makstava krediidi keskmist tulumäära ja teeme pidevalt muudatusi tagamaks, et mängijatel on väljakutseid, mis on kaalukad, rahuldustpakkuvad ja muidugi mängu kaudu saavutatavad. Me hindame avameelset tagasisidet ja kirge, mille kogukond on üles kutsunud praeguste teemade ümber siin Redditis, meie foorumites ja paljudes sotsiaalmeediaväljaannetes. Meie meeskond jätkab muudatuste tegemist ja kogukonna tagasiside jälgimist ning värskendab kõiki nii kiiresti kui võimalik. ”

Võib kindlalt öelda, et selle konkreetse kommentaari saamine Guinnessi maailmarekordi raamatusse on meile andnud parema uhkustunde ja saavutuse, kui Battlefront II mängimisel kunagi varem.

SIIN on täielik nimekiri Redditis olevatest allahääletus tulemustest.

Source :
Top