Olete siin
Kodu > Arvuti > Intel vs AMD: milline protsessor on parim pannkookide küpsetamiseks?

Intel vs AMD: milline protsessor on parim pannkookide küpsetamiseks?

Kes teeb mängude jaoks parima CPU?

Mõlemad ettevõtted teevad HEDT (High-End Desktop) protsessoreid ka „entusiastide jaoks“, kuid kuna Ryzeni protsessorites on nüüd saadaval suurem tuumade arv, on HEDT-i keeruline mängulahendusena soovitada. Kuidas oleks aga pannkoogi küpsetuslahendusega? Meie sõbrad Tom’s Hardware’is otsustasid hiljuti kindlaks teha, milline CPU oli pannkookide küpsetamiseks kõige parem.

Tervet videot saate vaadata Tom’sis, kuid loodetavasti on iseenesestmõistetav, et selle tegemine oma koduarvutis on katastroofi retsept. Testiga tõsteti Intel Core i9-9980XE temperatuur 105 ° C-ni, mis võimaldas umbes 18 minutiga suhteliselt eduka pannkoogi küpsetada. Täieliku valmimiseni oleks ilmselt 10 minutit veel lisaks läinud.

AMD Threadripper 2990WX ei küpsetanud nii hästi. See on ju tegelikult hea, pole vaja väga võimast jahutit. Siiski on probleem. Esiteks ei võimaldanud AMD-süsteem (emaplaat) küpsetamiseks mõeldud lahendust kasutada. Igatahes oli kogu Threadripperil küpsetamine õudne jama mis kestis samuti 18 minutit ja pannkook valmis ei saanud.

Pannkoogi võitja on Intel. Kasutage seda teavet kuidas soovite.

Top