Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Sony kinnitab PlayStation 5 nime, väljalaskekuupäeva, kiire jälgimise ja uued kontrolleri funktsioonid

Sony kinnitab PlayStation 5 nime, väljalaskekuupäeva, kiire jälgimise ja uued kontrolleri funktsioonid

Kuigi Sony on oma uue põlvkonna konsooli kohta avaldanud üsna palju üksikasju, ei olnud seni kinnitanud seadme nime ega väljalaskekuupäeva. Nagu arvata võis, peab ettevõte traditsioone, nimetades seda PlayStation 5-ks ja väljalaske kupäev on “puhkus 2020”.

“Puhkus 2020” võiks justkui olla 2020 aasta suvi … jõulud?

Lisaks nende üksikasjade kinnitamisele kirjutas Sony uue kontrolleri kohta, mis tuleb koos PS5-ga. See vahetab välja kaua kasutatud müristamistehnoloogia (rumble technology), haptilise tagasisidega (haptic feedback) süsteemi vastu, et võimaldada „suuremat tagasisidet”.

Ettevõtte sõnul saavad kasutajad mitte ainult tunda erinevust võidusõidumängus seina sõitmisel ja jalgpalliväljakul libistamise vahel, vaid saavad ka rohus jooksmise või mudas liikudes tekstuuride taju.

Lisaks on uue kontrolleriga kaasas adaptiivsed päästikud, mis on sisseehitatud L2 / R2 päästiku nuppudesse. Arendajad saavad “päästikute takistust programmeerida”, et kasutajad tunneksid vibu tõmbamist või karedal maastikul sõites. Kontrollereid laaditakse C-tüüpi USB-liidese kaudu.

Konsool toetab kiirte jälgimist ja seda mitte tarkvaratasandi, vaid GPU (videokaardi) riistvara kaudu.

Lisaks kinnitati, et konsool kasutab SSD ketast ning mängud tulevad 100 GB ketastel, mitte nagu vanasti DVD peal. Optiline lugeja töötab 4K Bluray mängijana. Lisaks on mängude installimine seadistatav, mis tähendab, et kui soovite, võite kogu mängu asemel installida ainult ühe mängija kampaania, mitmikmängu või siiski kogu mängu mis pakutakse. Mis on igati tervitatav, kui teile näiteks võrgumängud ei meeldi või vastupidi, hoides sellega kõvaketta ruumi kokku.

Augustis nägime Sony patenti, milliseks võib PS5 välimuselt kujuneda. Oleme kuulnud ka selle 120Hz / 4K toest ja tagurpidi ühilduvusest, ehk konsool toetab ka vanemate generatsioonide mänge.

Ootame konsooli suure põnevusega.

Source :
Top