Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > EA mängud on TAAS jõudmas Steami, alustades Star Wars Jedi: Fallen Order’ist

EA mängud on TAAS jõudmas Steami, alustades Star Wars Jedi: Fallen Order’ist

EA mängud naasevad Steami. Kirjastaja kippus eelmisel nädalal tegema koostööd enda ja Valve vahel ning nüüd on kinnitatud, et EA mänge hakkab platvormil taas ilmuma, alates Star Wars Jedi: Fallen Orderist. 15. novembril saate selle Steamis ette tellida.

Järgmiste kuude jooksul hakkab Steamile trügima rohkem mänge, sealhulgas The Sims 4 ja Unravel 2. Järgmisel aastal ilmuvad mitme mängijaga mängud nagu Apex Legends, FIFA 20 ja Battlefield 5 ning Origin ja Steam ei hakka mängijad kahel platvormil poolitama.

EA tellimusteenus EA Access käivitub kevadel ka Steamis. EA kiitleb, et see on esimene ja ainus platvormil pakutav mängude tellimus ning siit saate vaadata, milliseid mänge see sisaldab. See on üsna suur nimekiri, mille laiendamist EA jätkab. Mängude endi peal on mõned liikmelisuse eelised, sealhulgas allahindlused ja demod.

See on justkui riigipööre, mis võib-olla otsib võimalusi Epic Store maha löömiseks. On möödunud aastaid, kui EA korjas kõik oma mängud ja lukustas need Originisse ning Steamil on peagi juurdepääs kopsakale raamatukogule. Lõpuks saate taas oma mänge ühes kohas hoida!

Source :
Top