Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG lubab SMART TV platvormile sujuvad maksevõimalused

LG lubab SMART TV platvormile sujuvad maksevõimalused

Alates 4. oktoobrist võimaldab tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) koostöös Paymentwalliga arendajatel luua rakendusi, mis ühilduvad LG webOS Smart TV platvormiga rohkem kui 200 riigis ja toetavad üle 140 erineva makseviisi. See partnerlus annab tarbijatele lihtsama ligipääsu makstud rakendustele, filmidele, mängudele ja muule läbi LG webOS Smart TV platvormi.

LG Smart TV Payment Parnership_1

Suurendades turgusid, kus online maksed LG webOS Smart TV kaudu on lubatud, võimaldab LG koostöös Paymentwalliga klientidel nautida suuremat valikut makstud sisu LG rakenduste poe kaudu ülemaailmselt.

LG webOS Smart telerite omanikele on sisse logimine tehtud eriti lihtsaks – murevabaks ostlemiseks ükskõik, millisest maailma nurgast piisab vaid „osta kohe“ nupu vajutamisest ja krediitkaardi andmete sisestamisest.LG webOS Smart TV omanikele on võimaldatud maksetugi laua- ja sülearvutite, tahvlite ja mobiiliseadmete kaudu, kasutades QR koode ja teisi turvalisi verifitseerimisvahendeid.

 

WebOS platvormi mitmekülgsus teeb LG Smart telerist hea valiku klientidele, kes otsivad laias valikus huvitavat sisu.LG uus webOS 3.0 platvorm pakub ulatuslikku sisu, mille hulgas live TV, striimimise teenused ning ka lõbusad ja väljakutseid esitavad mängud. WebOS ühildub ka järgmise põlvkonna 4K Ultra HD süsteemidega ning HDR filmide ja saadetega.

 

“Tänu koostööle Paymentwalliga suudame arendada nutiteleri ostukogemust LG webOS platvormil palju kiiremaks,” ütles Brian Kwon, LG Home Entertainment Company president.“See koostöö on järjekordne näide sellest, kuidas LG koostöövalmidus on tõstnud meid üheks nutitelerite tootmisharu globaalseks liidriks.”

LG Smart TV Payment Parnership_2

Allikas: http://www.lgblog.ee/2016/10/04/lg-lubab-smart-tv-platvormile-sujuvad-maksevoimalused/

Top