Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > LG on müünud 15 miljonit Inverter Linear kompressoriga külmikut üle maailma

LG on müünud 15 miljonit Inverter Linear kompressoriga külmikut üle maailma

LG teatas, et on tänaseks müünud 15 miljonit patenteeritud Inverter Linear kompressoriga varustatud külmikut üle maailma. LG esmaklassiliste külmikute müük tõusis võrreldes eelmise aastaga 8 protsenti ning ettevõte loodab müüa veel 4 miljonit ühikut sel aastal, mis teeb 7 külmikut igas minutis.

Inverter Linear kompressor on iga LG kõrgklassi külmkapi tähtis osa ja seda tehnoloogiat peetakse ettevõtte seadmete edu võtmeks.

Nimetatud tehnoloogia töötab tavalise liikuva ajami asemel sirge kolvi ajamiga ning tulemuseks on väiksem sisemine hõõrdumine, suurem töökindlus ja vastupidavus ning vähem müra.

Alates Inverter Linear kompressori leiutamisest 16 aastat tagasi on LG seda tehnoloogiat järjepidevalt arendanud.

2014.aastal tutvustas LG viienda generatsiooni Inverter Linear kompressoriga töötavaid külmikuid, mis on võrreldes esimese generatsiooni kompressoriga varustatud külmikutest 55 protsenti energiasäästlikumad ja 15 protsenti väiksema müratasemega.

LG Inverter Linear kompressoriga külmkapp on nimetatud mitmete tarbijaorganisatsioonide poolt parimaks ning tootearvustustes kiidetakse külmiku suurepärast jõudlust, pidevat temperatuuri kontrolli ja madalat mürataset.

LG laiendas eelmisel aastal oma auhinnatud toodete nimekirja uue Centum System™ külmikuga, mis on mõeldud spetsiaalselt Euroopa turule. Centum System Inverter Linear kompressoriga külmikutel on ka tööstuse esimene 20-aastane garantii, mis on teeninud Euroopa suurima ja tunnustatuima teadus- ja tehnikaühenduse VDE tunnustuse.

“LG külmikute edu põhjuseks on meie pühendumus eriliste tehnoloogiate arendamisel, üks sellistest on ka Inverter Linear kompressor,” ütles LG Home Appliance & Air Solutions Company president Song Dae-hyun. “Meie prioriteediks on parandada külmikute jõudlust, vähendada mürataset ja samal ajal võimaldada väiksemat energiakasutust.”

Source :
Top