Olete siin
Kodu > Kõik uudised > Kõik uudised > Maailma esimene mängude brauser Opera GX võitis Red Dot auhinna

Maailma esimene mängude brauser Opera GX võitis Red Dot auhinna

Opera GX võitis Red Dot auhinna, mida on turule toomise järel alla laaditud enam kui miljon korda

Opera GX – mängijatele mõeldud brauseri spetsiaalselt häälestatud versioon – võitis Red Dot Awardi maailma esimese mängude brauseri hea disaini eest, teatas ettevõte pressiteates.

„Opera GX käivitas Los Angeleses E3 mängukonventsiooni ajal nii ajakirjanduse kui ka mängijate suure tunnustuse. Nüüd pälvib see professionaalset tunnustust ka ühe maailma mainekama disainiauhinna: Red Dot, ”teatas ettevõte.

„Opera uusim brauser on kohandatud arvutimängurite konkreetsetele vajadustele. See võimaldab neil kontrollida oma arvuti protsessorit ja mälukasutust, et muuta mängimine ja voogesitus sujuvamaks. Sellel on ka Twitchi integreerimine, mängudest inspireeritud disain ja arvukad kohandamisvõimalused, “lisas ettevõte.

Krystian Kolondra, Ooperi brauserite EVP ütles ka: “Ehitasime Opera GX inimestele, kes mängivad mänge ja veedavad palju aega oma seadistuste ehitamisel. Tahtsime anda neile brauseri, mis sobiks ideaalselt nende ilusate masinatega ”.

Opera sai Red Dot auhinna pärast seda, kui rahvusvaheline žürii hindas mitme päeva jooksul kokku 8697 võistlustööd. Opera GX sai kategoorias Liidese ja kasutajakogemuse kujundamine punase punkti.

Opera GX mitte ainult ei võimalda kasutajatel oma brauseri välimust kohandada, vaid võimaldab ka uue funktsiooni GX Control Panel abil piirata arvuti CPU ja / või RAM-i.

„Oleme rõõmsad, et mänge armastavad inimesed armastavad ka meie brauserit. Miljon allalaadimist on varase juurdepääsu programmi jaoks hämmastav arv, kuid me alles alustame seda. Samuti on meil hea meel, et nüüd on meil olemas disainerite ekspertide paneeli ametlik kinnituspitser, ”ütles Opera tootejuht Maciej Kocemba.

Red Dot Awardi asutaja ja tegevjuht professor dr Peter Zec selgitab, et „Umbes 65 aastat on Red Dot Award kui üks maailma suurimaid ideekonkursse pakkunud platvormi disaineritele, agentuuridele ja ettevõtetele, et hinnata head kujundus. Tahan kiita laureaate siiralt nende eristamise eest, mis mõlemad annavad tunnistust nende veenvast esinemisest ja tõstab esile nende kvaliteeti ja juhtpositsiooni. Kõik, kellel õnnestub nii tugev ja rahvusvaheline võistlejate kamp, ​​väärivad uhkust enda ja oma saavutuste üle. ”

Mängubrauser on alla laaditud juba üle miljoni korra, kuna see ilmus varajase juurdepääsu programmis juunis. Opera GX lõplik versioon avaldatakse selle aasta lõpus.

Source :
Top